Towar z Chin

Chcesz wiedzieć, jak sprowadzać towar z Chin? Pomożemy Ci! Na naszym blogu podejmujemy tematykę związaną z przewozem produktów do Polski zarówno od strony formalnej, jak i praktycznej. Znajdziesz tu wiele cennych informacji dotyczących tego, jakie towary warto sprowadzać, jak importować produkty oraz jak powinny być oznakowane towary przy transporcie międzynarodowym. Co więcej, opisujemy wymiary kontenerów morskich przy imporcie towarów z Chin, a także tłumaczymy, na czym polega produkcja form wtryskowych. Stworzyliśmy również poradnik, który pomoże Ci wybrać najlepszych producentów z Państwa Środka, a także zbiór informacji dotyczących podatku VAT przy imporcie towarów z Chin. W naszych artykułach poruszamy także tematykę księgowania importu towarów z Chin oraz kontroli towaru w Państwie Środka. Dowiesz się z nich również, jak sprowadzać próbki produktów, jak wygląda transport drobnicy oraz jak wygląda hurt z Chin. 

Jeśli jesteś zainteresowany sprowadzaniem towarów z Chin, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi poradnikami. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek i konkretnych rozwiązań. Zapraszamy do lektury! 

1688.com – jak wyszukiwać towary?
17 grudnia 2021
Spis treści (kliknij aby szybko przejść): Wyszukiwanie towarów w 1688.comJak wyszukiwać towary na 1688.com samodzielnie?Wyszukiwanie towarów w 1688.com – krok po kroku Wyszukiwanie towarów na 1688.com dla osób, które nie władają językiem chińskim, na pierwszy rzut oka może wydawać się misją nie do zrealizowania. Jednak wystarczy odrobina wprawy i zobaczysz, że ten portal jest naprawdę bardzo przyjazny. Platforma 1688.com jest bardzo intuicyjna i nawet jeśli nie włączysz tłumaczenia w Google…