Towar z Chin

Chcesz wiedzieć, jak sprowadzać towar z Chin? Pomożemy Ci! Na naszym blogu podejmujemy tematykę związaną z przewozem produktów do Polski zarówno od strony formalnej, jak i praktycznej. Znajdziesz tu wiele cennych informacji dotyczących tego, jakie towary warto sprowadzać, jak importować produkty oraz jak powinny być oznakowane towary przy transporcie międzynarodowym. Co więcej, opisujemy wymiary kontenerów morskich przy imporcie towarów z Chin, a także tłumaczymy, na czym polega produkcja form wtryskowych. Stworzyliśmy również poradnik, który pomoże Ci wybrać najlepszych producentów z Państwa Środka, a także zbiór informacji dotyczących podatku VAT przy imporcie towarów z Chin. W naszych artykułach poruszamy także tematykę księgowania importu towarów z Chin oraz kontroli towaru w Państwie Środka. Dowiesz się z nich również, jak sprowadzać próbki produktów, jak wygląda transport drobnicy oraz jak wygląda hurt z Chin. 

Jeśli jesteś zainteresowany sprowadzaniem towarów z Chin, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi poradnikami. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek i konkretnych rozwiązań. Zapraszamy do lektury! 

ISZTAR – jak korzystać?
08 listopada 2019
Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie importu towarów z Chin, musisz pamiętać, że oprócz szeregu dokumentów, niezbędnych do legalnego przewozu produktów pomiędzy Państwem Środka a Polską, konieczne jest również dopełnienie formalności związanych z cłem. Choć na początku może się to wydawać dość zawiłe i niezrozumiałe, w efekcie procedury są dosyć proste. Ponadto ogromną pomocą jest system ISZTAR, który gromadzi taryfy celne dla wszystkich produktów. Co to jest ISZTAR? ISZTAR - strona…