Towar z Chin

Chcesz wiedzieć, jak sprowadzać towar z Chin? Pomożemy Ci! Na naszym blogu podejmujemy tematykę związaną z przewozem produktów do Polski zarówno od strony formalnej, jak i praktycznej. Znajdziesz tu wiele cennych informacji dotyczących tego, jakie towary warto sprowadzać, jak importować produkty oraz jak powinny być oznakowane towary przy transporcie międzynarodowym. Co więcej, opisujemy wymiary kontenerów morskich przy imporcie towarów z Chin, a także tłumaczymy, na czym polega produkcja form wtryskowych. Stworzyliśmy również poradnik, który pomoże Ci wybrać najlepszych producentów z Państwa Środka, a także zbiór informacji dotyczących podatku VAT przy imporcie towarów z Chin. W naszych artykułach poruszamy także tematykę księgowania importu towarów z Chin oraz kontroli towaru w Państwie Środka. Dowiesz się z nich również, jak sprowadzać próbki produktów, jak wygląda transport drobnicy oraz jak wygląda hurt z Chin. 

Jeśli jesteś zainteresowany sprowadzaniem towarów z Chin, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi poradnikami. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek i konkretnych rozwiązań. Zapraszamy do lektury! 

Towar z Chin a brak faktur i dokumentów zakupu
26 lutego 2021
Zanim rozpoczniesz importować towary z Chin, musisz przejść przez szereg formalności, które pozwolą Ci przeprowadzić w pełni legalny i bezpieczny transport z Państwa Środka do Polski. Jeśli zastanawiasz się, jak przebiega import z Chin, a także jakich formalności trzeba dopełnić i jak do tego wszystkiego mają się faktury oraz dokumenty zakupu, zapraszamy do lektury naszego artykułu. Mamy nadzieję, że rozwieje on Twoje wątpliwości. Czy faktura i dokument zakupu są konieczne…