Towar z Chin

Chcesz wiedzieć, jak sprowadzać towar z Chin? Pomożemy Ci! Na naszym blogu podejmujemy tematykę związaną z przewozem produktów do Polski zarówno od strony formalnej, jak i praktycznej. Znajdziesz tu wiele cennych informacji dotyczących tego, jakie towary warto sprowadzać, jak importować produkty oraz jak powinny być oznakowane towary przy transporcie międzynarodowym. Co więcej, opisujemy wymiary kontenerów morskich przy imporcie towarów z Chin, a także tłumaczymy, na czym polega produkcja form wtryskowych. Stworzyliśmy również poradnik, który pomoże Ci wybrać najlepszych producentów z Państwa Środka, a także zbiór informacji dotyczących podatku VAT przy imporcie towarów z Chin. W naszych artykułach poruszamy także tematykę księgowania importu towarów z Chin oraz kontroli towaru w Państwie Środka. Dowiesz się z nich również, jak sprowadzać próbki produktów, jak wygląda transport drobnicy oraz jak wygląda hurt z Chin. 

Jeśli jesteś zainteresowany sprowadzaniem towarów z Chin, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi poradnikami. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek i konkretnych rozwiązań. Zapraszamy do lektury! 

Co z towarem z Chin, który został zakupiony?
02 kwietnia 2020
Epidemia koronawirusa w Chinach wybuchła pod koniec 2019 roku. Od tego czasu COVID-19 zaczął bardzo szybko rozprzestrzeniać się również na inne kraje. Jest dziś obecny nie tylko w Azji, ale również na pozostałych kontynentach. Władze Państwa Środka bardzo szybko zdecydowały się podjąć wszelkie środki przeciwdziałania wirusowi. Specjaliści uważają, że na dzień dzisiejszy wirus w Chinach ustępuje. Czy w takim razie można mówić o tym, że transport towarów przebiega już bez…