Towar z Chin

Chcesz wiedzieć, jak sprowadzać towar z Chin? Pomożemy Ci! Na naszym blogu podejmujemy tematykę związaną z przewozem produktów do Polski zarówno od strony formalnej, jak i praktycznej. Znajdziesz tu wiele cennych informacji dotyczących tego, jakie towary warto sprowadzać, jak importować produkty oraz jak powinny być oznakowane towary przy transporcie międzynarodowym. Co więcej, opisujemy wymiary kontenerów morskich przy imporcie towarów z Chin, a także tłumaczymy, na czym polega produkcja form wtryskowych. Stworzyliśmy również poradnik, który pomoże Ci wybrać najlepszych producentów z Państwa Środka, a także zbiór informacji dotyczących podatku VAT przy imporcie towarów z Chin. W naszych artykułach poruszamy także tematykę księgowania importu towarów z Chin oraz kontroli towaru w Państwie Środka. Dowiesz się z nich również, jak sprowadzać próbki produktów, jak wygląda transport drobnicy oraz jak wygląda hurt z Chin. 

Jeśli jesteś zainteresowany sprowadzaniem towarów z Chin, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi poradnikami. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek i konkretnych rozwiązań. Zapraszamy do lektury! 

Import zabawek z Chin
03 lipca 2020
Interesuje Cię import zabawek z Chin? W Państwie Środka działają tysiące producentów, którzy wytwarzają chyba każdy rodzaj zabawek, jaki można sobie wyobrazić. Do tego dochodzi często zerowa stawka celna, dzięki czemu ten rodzaj artykułów może być dobrym pomysłem na biznes. Zabawki z Chin to nie tylko niska jakość za niską cenę. Tak naprawdę to od importera zależy, czy będzie chciał sprowadzać do Polski zabawki wysokiej jakości i w konkurencyjnej cenie,…