Towar z Chin

Chcesz wiedzieć, jak sprowadzać towar z Chin? Pomożemy Ci! Na naszym blogu podejmujemy tematykę związaną z przewozem produktów do Polski zarówno od strony formalnej, jak i praktycznej. Znajdziesz tu wiele cennych informacji dotyczących tego, jakie towary warto sprowadzać, jak importować produkty oraz jak powinny być oznakowane towary przy transporcie międzynarodowym. Co więcej, opisujemy wymiary kontenerów morskich przy imporcie towarów z Chin, a także tłumaczymy, na czym polega produkcja form wtryskowych. Stworzyliśmy również poradnik, który pomoże Ci wybrać najlepszych producentów z Państwa Środka, a także zbiór informacji dotyczących podatku VAT przy imporcie towarów z Chin. W naszych artykułach poruszamy także tematykę księgowania importu towarów z Chin oraz kontroli towaru w Państwie Środka. Dowiesz się z nich również, jak sprowadzać próbki produktów, jak wygląda transport drobnicy oraz jak wygląda hurt z Chin. 

Jeśli jesteś zainteresowany sprowadzaniem towarów z Chin, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi poradnikami. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek i konkretnych rozwiązań. Zapraszamy do lektury! 

Tani sprzęt narciarski z Chin – jak importować
26 listopada 2020
Sporty zimowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Chętnie jeździmy w góry, by tam spędzać czas jeżdżąc na nartach czy snowboardzie. Za cel naszych podróży wybieramy zarówno polskie góry, jak i pobliską Słowację, Austrię czy Włochy. Z uwagi na duże zainteresowanie sportami zimowymi rozwija się również import sprzętu narciarskiego z Chin. Które produkty cieszą się największa popularnością? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule. Tani sprzęt narciarski a stawki…