Import z Chin

Import z Chin to bardzo szeroki temat, o którym można mówić i pisać wiele. Na naszym blogu znajdziesz szereg ciekawych artykułów, które traktują właśnie o tej tematyce. Polecamy rozpocząć od poradnika dotyczącego importu towarów krok po kroku, rozjaśniającego wszelkie kwestie związane ze sprowadzaniem różnorodnych produktów z Chin. Podejmujemy też bardziej szczegółowe tematy, które są niezwykle istotne dla importerów, jak chociażby wielkość kontenerów do transportu towarów przy imporcie z Chin. Opisujemy także różne środki transportu (lotniczy, morski, kolejowy) oraz wskazujemy wady i zalety każdego z nich. Ponadto podjęliśmy próbę scharakteryzowania transportu intermodalnego oraz usystematyzowaliśmy kwestie uszlachetniania czynnego i biernego przy odprawie celnej, który jest bardzo ważny przy importowaniu z Chin. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat importu z Chin lub uporządkować informacje związane z transportem towarów z Państwa Środka? Zajrzyj na nasz blog i zapoznaj się z najnowszymi artykułami. Zapraszamy do lektury!

Co kupować z Chin? Najczęstsze wybory Polaków
08 kwietnia 2021
Chiny posiadają obecnie jedną z najlepiej rozwijających się gospodarek świata. W związku z tym kraj ten wytwarza bardzo dużo produktów, które następnie eksportowane są do innych państw. Co ciekawe, produkty z charakterystycznym ,,made in China” możemy w dzisiejszych czasach znaleźć dosłownie wszędzie. Każdy z nas ma w swoim domu, na biurku lub nawet teraz w dłoni, produkty wytworzone w Pańskie Środka. Co kupować z Chin? Jakie są najczęstsze wybory naszych…