Import z Chin

Import z Chin to bardzo szeroki temat, o którym można mówić i pisać wiele. Na naszym blogu znajdziesz szereg ciekawych artykułów, które traktują właśnie o tej tematyce. Polecamy rozpocząć od poradnika dotyczącego importu towarów krok po kroku, rozjaśniającego wszelkie kwestie związane ze sprowadzaniem różnorodnych produktów z Chin. Podejmujemy też bardziej szczegółowe tematy, które są niezwykle istotne dla importerów, jak chociażby wielkość kontenerów do transportu towarów przy imporcie z Chin. Opisujemy także różne środki transportu (lotniczy, morski, kolejowy) oraz wskazujemy wady i zalety każdego z nich. Ponadto podjęliśmy próbę scharakteryzowania transportu intermodalnego oraz usystematyzowaliśmy kwestie uszlachetniania czynnego i biernego przy odprawie celnej, który jest bardzo ważny przy importowaniu z Chin. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat importu z Chin lub uporządkować informacje związane z transportem towarów z Państwa Środka? Zajrzyj na nasz blog i zapoznaj się z najnowszymi artykułami. Zapraszamy do lektury!

Import produktów chemicznych z Chin
08 września 2021
W ciągu ostatnich dziesięciu lat nastąpił dynamiczny rozwój importu produktów chemicznych z Chin. Państwo Środka uznawane jest obecnie za jednego z największych eksporterów chemikaliów. Do Polski produkty chemiczne z Chin trafiają coraz częściej i jest na nie całkiem duży popyt. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat importu chemikaliów z Państwa Środka, zapraszamy do lektury! Import produktów chemicznych z Chin a cło Stawki celne na produkty chemiczne z Chin są…