Import z Chin

Import z Chin to bardzo szeroki temat, o którym można mówić i pisać wiele. Na naszym blogu znajdziesz szereg ciekawych artykułów, które traktują właśnie o tej tematyce. Polecamy rozpocząć od poradnika dotyczącego importu towarów krok po kroku, rozjaśniającego wszelkie kwestie związane ze sprowadzaniem różnorodnych produktów z Chin. Podejmujemy też bardziej szczegółowe tematy, które są niezwykle istotne dla importerów, jak chociażby wielkość kontenerów do transportu towarów przy imporcie z Chin. Opisujemy także różne środki transportu (lotniczy, morski, kolejowy) oraz wskazujemy wady i zalety każdego z nich. Ponadto podjęliśmy próbę scharakteryzowania transportu intermodalnego oraz usystematyzowaliśmy kwestie uszlachetniania czynnego i biernego przy odprawie celnej, który jest bardzo ważny przy importowaniu z Chin. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat importu z Chin lub uporządkować informacje związane z transportem towarów z Państwa Środka? Zajrzyj na nasz blog i zapoznaj się z najnowszymi artykułami. Zapraszamy do lektury!

Import artykułów plastycznych z Chin
23 września 2020
Z Chin można importować absolutnie wszystko, ale czy ktoś spodziewał się, że import artykułów plastycznych cieszy się tak dużą popularnością? Chińscy producenci wytwarzają akcesoria dla plastyków na bardzo szeroką skalę. Dotyczy to zarówno prostych akcesoriów malarskich, których każdy z nas używał podczas lekcji plastyki, jak również wysokiej jakości artykułów plastycznych dla profesjonalistów. Nie każdy ma tego świadomość, ale Państwo Środka jest jednym z ważniejszych partnerów biznesowych Polski, jeśli chodzi o…