Import z Chin

Import z Chin to bardzo szeroki temat, o którym można mówić i pisać wiele. Na naszym blogu znajdziesz szereg ciekawych artykułów, które traktują właśnie o tej tematyce. Polecamy rozpocząć od poradnika dotyczącego importu towarów krok po kroku, rozjaśniającego wszelkie kwestie związane ze sprowadzaniem różnorodnych produktów z Chin. Podejmujemy też bardziej szczegółowe tematy, które są niezwykle istotne dla importerów, jak chociażby wielkość kontenerów do transportu towarów przy imporcie z Chin. Opisujemy także różne środki transportu (lotniczy, morski, kolejowy) oraz wskazujemy wady i zalety każdego z nich. Ponadto podjęliśmy próbę scharakteryzowania transportu intermodalnego oraz usystematyzowaliśmy kwestie uszlachetniania czynnego i biernego przy odprawie celnej, który jest bardzo ważny przy importowaniu z Chin. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat importu z Chin lub uporządkować informacje związane z transportem towarów z Państwa Środka? Zajrzyj na nasz blog i zapoznaj się z najnowszymi artykułami. Zapraszamy do lektury!

Co to jest import? Definicja, wady i zalety importu towarów i usług
25 maja 2022
Jeśli chcesz sprowadzać towary z zagranicy, podstawowa wiedza na temat importu bardzo Ci się przyda, bez względu na to, czy chcesz to robić na własną rękę czy też z pomocą pośrednika. Dowiedz się, co to jest import towarów oraz jakie są jego wady i zalety. Zapraszamy do lektury!   Spis treści: Co to jest import – definicja Czym jest procedura uproszczona w imporcie? Import równoległy – na czym polega? Skąd…