Import z Chin

Import z Chin to bardzo szeroki temat, o którym można mówić i pisać wiele. Na naszym blogu znajdziesz szereg ciekawych artykułów, które traktują właśnie o tej tematyce. Polecamy rozpocząć od poradnika dotyczącego importu towarów krok po kroku, rozjaśniającego wszelkie kwestie związane ze sprowadzaniem różnorodnych produktów z Chin. Podejmujemy też bardziej szczegółowe tematy, które są niezwykle istotne dla importerów, jak chociażby wielkość kontenerów do transportu towarów przy imporcie z Chin. Opisujemy także różne środki transportu (lotniczy, morski, kolejowy) oraz wskazujemy wady i zalety każdego z nich. Ponadto podjęliśmy próbę scharakteryzowania transportu intermodalnego oraz usystematyzowaliśmy kwestie uszlachetniania czynnego i biernego przy odprawie celnej, który jest bardzo ważny przy importowaniu z Chin. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat importu z Chin lub uporządkować informacje związane z transportem towarów z Państwa Środka? Zajrzyj na nasz blog i zapoznaj się z najnowszymi artykułami. Zapraszamy do lektury!

Import zabawek z Chin
03 lipca 2020
Interesuje Cię import zabawek z Chin? W Państwie Środka działają tysiące producentów, którzy wytwarzają chyba każdy rodzaj zabawek, jaki można sobie wyobrazić. Do tego dochodzi często zerowa stawka celna, dzięki czemu ten rodzaj artykułów może być dobrym pomysłem na biznes. Zabawki z Chin to nie tylko niska jakość za niską cenę. Tak naprawdę to od importera zależy, czy będzie chciał sprowadzać do Polski zabawki wysokiej jakości i w konkurencyjnej cenie,…