Biznes w Chinach

Chcesz dowiedzieć się, jak działa biznes w Chinach? Chcesz importować towary z Państwa Środka, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami, w których przybliżamy funkcjonowanie chińskiego biznesu. Dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika w transporcie z Chin, a także jakie towary najbardziej opłaca się sprowadzać z Azji. Przybliżamy również kwestie związane z cłem na towary z Państwa Środka oraz z kontrolą towarów w Chinach. Zwracamy również uwagę na najważniejsze aspekty związane z negocjacjami z kontrahentami z Azji, czyli opisujemy, jak wygląda savoir vivre w chińskim biznesie oraz na co zwrócić uwagę podejmując współpracę z importerem z Chin. W naszych artykułach poświęcamy też uwagę ochronie znaków towarowych oraz tematowi najpopularniejszych targów chińskich. 

Jeśli interesuje Cię zagadnienie chińskiego biznesu, zachęcamy do lektury naszych artykułów. Z pewnością pomogą Ci w rozpoczęciu swojej przygody z importem z Państwa Środka i rozwieją wiele wątpliwości związanych z kwestiami formalnymi, ale nie tylko. 

Jak znaleźć dobrego dostawcę mebli wypoczynkowych z Chin?
23 lutego 2021
Państwo Środka jest jednym z najbardziej rozbudowanych gałęzi handlu na świecie. Duże zainteresowanie oraz zapotrzebowanie na produkty i usługi łączy się z ciągle rosnącą produkcją. To z kolei generuje naprawdę ogromne zyski z handlu zagranicznego. Nic więc dziwnego w tym, że import z Chin jest tak dochodową działalnością dla wielu przedsiębiorców. Importowanie mebli wypoczynkowych z Chin - czy to się opłaca? Import mebli wypoczynkowych z Chin przeżywa obecnie niemałe oblężenie.…