Biznes w Chinach

Chcesz dowiedzieć się, jak działa biznes w Chinach? Chcesz importować towary z Państwa Środka, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami, w których przybliżamy funkcjonowanie chińskiego biznesu. Dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika w transporcie z Chin, a także jakie towary najbardziej opłaca się sprowadzać z Azji. Przybliżamy również kwestie związane z cłem na towary z Państwa Środka oraz z kontrolą towarów w Chinach. Zwracamy również uwagę na najważniejsze aspekty związane z negocjacjami z kontrahentami z Azji, czyli opisujemy, jak wygląda savoir vivre w chińskim biznesie oraz na co zwrócić uwagę podejmując współpracę z importerem z Chin. W naszych artykułach poświęcamy też uwagę ochronie znaków towarowych oraz tematowi najpopularniejszych targów chińskich. 

Jeśli interesuje Cię zagadnienie chińskiego biznesu, zachęcamy do lektury naszych artykułów. Z pewnością pomogą Ci w rozpoczęciu swojej przygody z importem z Państwa Środka i rozwieją wiele wątpliwości związanych z kwestiami formalnymi, ale nie tylko. 

Targi w Chinach 2022
30 listopada 2021
Ze względu na panującą na całym świecie pandemię koronawirusa nastąpiło wiele zmian w handlu międzynarodowym. Ograniczenia związane z podróżowaniem przyczyniły się do tego, że relacje biznesowe przeniosły się do świata online. Dotyczy to również targów w Chinach, które – by dopasować się do nowych realiów – zaczęły być organizowane hybrydowo, łącząc tym samym sferę online i offline. Jak będą wyglądały targi w Chinach w 2022 roku? Odpowiadamy! Targi Kantońskie 2022…