Biznes w Chinach

Chcesz dowiedzieć się, jak działa biznes w Chinach? Chcesz importować towary z Państwa Środka, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami, w których przybliżamy funkcjonowanie chińskiego biznesu. Dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika w transporcie z Chin, a także jakie towary najbardziej opłaca się sprowadzać z Azji. Przybliżamy również kwestie związane z cłem na towary z Państwa Środka oraz z kontrolą towarów w Chinach. Zwracamy również uwagę na najważniejsze aspekty związane z negocjacjami z kontrahentami z Azji, czyli opisujemy, jak wygląda savoir vivre w chińskim biznesie oraz na co zwrócić uwagę podejmując współpracę z importerem z Chin. W naszych artykułach poświęcamy też uwagę ochronie znaków towarowych oraz tematowi najpopularniejszych targów chińskich. 

Jeśli interesuje Cię zagadnienie chińskiego biznesu, zachęcamy do lektury naszych artykułów. Z pewnością pomogą Ci w rozpoczęciu swojej przygody z importem z Państwa Środka i rozwieją wiele wątpliwości związanych z kwestiami formalnymi, ale nie tylko. 

Targi Chińskie 2020. Na czym polega udział w targach w Chinach?
23 października 2019
Każdego roku odbywają się liczne handlowe targi chińskie (Trade Fairs China), na których producenci z Chin oraz importerzy z całego świata mają szansę zaprezentować swoją ofertę, pozyskać nowe zlecenia oraz kontakty biznesowe. Najsłynniejsze są importowo-eksportowe Targi w Kantonie (The Canton Fair in Guangzhou 2020), które odbywają się wiosną i jesienią oraz Targi w Yiqu (The Yiwu Commodities Fair 2020) w październiku.  Targi Chiny i korzyści dla importerów Targi chińskie to świetna…