Biznes w Chinach

Chcesz dowiedzieć się, jak działa biznes w Chinach? Chcesz importować towary z Państwa Środka, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami, w których przybliżamy funkcjonowanie chińskiego biznesu. Dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika w transporcie z Chin, a także jakie towary najbardziej opłaca się sprowadzać z Azji. Przybliżamy również kwestie związane z cłem na towary z Państwa Środka oraz z kontrolą towarów w Chinach. Zwracamy również uwagę na najważniejsze aspekty związane z negocjacjami z kontrahentami z Azji, czyli opisujemy, jak wygląda savoir vivre w chińskim biznesie oraz na co zwrócić uwagę podejmując współpracę z importerem z Chin. W naszych artykułach poświęcamy też uwagę ochronie znaków towarowych oraz tematowi najpopularniejszych targów chińskich. 

Jeśli interesuje Cię zagadnienie chińskiego biznesu, zachęcamy do lektury naszych artykułów. Z pewnością pomogą Ci w rozpoczęciu swojej przygody z importem z Państwa Środka i rozwieją wiele wątpliwości związanych z kwestiami formalnymi, ale nie tylko. 

Złoty Tydzień w Chinach 2021
20 sierpnia 2021
Każdego roku pierwszego dnia października rozpoczynają się obchody święta upamiętniającego proklamację Chińskiej Republiki Ludowej. Choć oficjalne obchody trwają trzy dni, święto kończy się po siedmiu dniach i są to dla Chińczyków dni wolne od pracy. W tym czasie wyjeżdżają oni do swoich rodzin, podróżują i odpoczywają. Czym jest Złoty Tydzień w Chinach, jaka jest jego historia i jak wyglądają obchody? Odpowiadamy! Czym jest chiński Złoty Tydzień? Chiński Złoty Tydzień (Golden…