Blog

Miło nam gościć Cię na naszym blogu. Poruszamy tu przede wszystkim tematykę importu towarów z Chin do Polski, podejmujemy kwestie prawa transportowego oraz biznesu w Państwie Środka. Skąd pomysł na takie treści? Jako firma zajmująca się pośrednictwem w transporcie dobrze wiemy, jakie kwestie są niejasne dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze sprowadzaniem towarów. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć nasz blog o transporcie, który gromadzi wszystkie najważniejsze informacje dotyczące importu z Chin. 

Nasze artykuły mają na celu opowiedzieć o procesie sprowadzania towarów z Państwa Środka w sposób prosty i przejrzysty. Ponieważ od lat specjalizujemy się w pośrednictwie i każdego roku realizujemy setki zleceń, postanowiliśmy przekazać tę wiedzę dalej, by mogli z niej korzystać inni. Jeśli nasze doświadczenie może okazać się dla kogoś przydatne, dlaczego się nim nie podzielić? Nasz blog o transporcie to baza praktycznej wiedzy, która może zainteresować nie tylko osoby zajmujące się importem. To treści tworzone również z myślą o osobach pracujących w branży logistycznej i nie tylko. 

Mamy nadzieję, że Ty również znajdziesz tu garść przydatnych informacji, które pozwolą Ci poszerzyć swoją wiedzę o imporcie towarów, biznesie czy prawie transportowym w Chinach. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Import biurek z Chin – co warto wiedzieć przed zakupem?
25 lutego 2021
Trudno wyobrazić sobie gabinet, pokój dziecka czy sekretariat bez ergonomicznego biurka. Umożliwia ono nie tylko wykonywanie pracy, nauki i załatwianie wszelkich formalności, ale także czytanie książek, tworzenie grafik czy granie w gry komputerowe. Musi być zatem wygodnym i dostosowanym do potrzeb meblem. Jest to szczególnie istotne w dobie dynamicznego rozwoju nauki i pracy zdalnej, dzięki którym popyt na biurka stale rośnie. Jednym z największych producentów biurek na świecie są Chiny.…