Referencje

ZAUFALI NAM
Opinie Klientów

„Polecam firmę Fullbax Sp z o.o. jako profesjonalnego usługodawcę w zakresie kompleksowej obsługi importu towaru z Chin. (…)
Jestem w pełni zadowolony z naszej dotychczasowej współpracy i zamierzam ją kontynuować w przyszłości.”

PHU Piotr Pałasz

„Wszelkie zlecenia były terminowe i rzetelne zgodnie z oczekiwaniami. Szybkość komunikacji, pomoc na każdym etapie, zaangażowanie oraz nieszablonowe podejście sprawiło, że współpraca przebiegała na profesjonalnym poziomie. Całokształt dotychczasowej współpracy pozwala nam bardzo pozytywnie ocenić firmę Fullbax Sp. z o.o., jednocześnie mamy nadzieję na dalszą i owocną współpracę.”

Ferrox Sp. z o.o.

„Z przyjemnością rekomenduję firmę Fullbax Sp. z o.o., która kompleksowo zrealizowała dla mnie import maszyny do znakowania laserem. (..) Firma wywiązała się z importu terminowo i bezproblemowo. Z inspekcji otrzymałem pełen raport zdjęciowy i nagrania. Pracownicy na bieżąco informowali mnie o statusie produkcji oraz transportu, dodatkowo odpowiadając na pytania i niejasności. Z odpowiedzialnością polecam współpracę z firmą Fullbax Sp. z o.o.”

Kniff Automation PL

„Firma Fullbax Sp z o.o. zrealizowała dla mnie zlecenie importu maszyny do pakowania, wywiązując się ze wszystkich ustalonych założeń rzetelnie i terminowo. (..) Wszystkimi formalnościami zajęli się pracownicy firmy Fullbax, którzy wykazali się znajomością procedur związanych z realizowanym zleceniem, co przełożyło się na sprawną i bezproblemową współpracę.”

„Z wielką przyjemnością rekomendujemy firmę Fullbax Sp. z o.o. jako solidnego, kompetentnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości oraz rzetelności firmy w całym procesie realizacji zamówienia.”

„Byliśmy na bieżąco informowani o produkcji (włącznie z nagranymi filmikami) oraz transporcie. Wszystko załatwione było na czas. Jest to firma bardzo prężnie działająca, doświadczona i profesjonalna. Bardzo polecamy współpracę z firmą Fullbax Sp. z o.o.”

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z firmą Fullbax Sp. z o.o. w trakcie trwania zlecenia importu. Na bieżąco wyjaśniane były wszystkie niejasności i pytania. Pracownicy dostępni byli o każdej porze dnia i na bieżąco informowali nas o obecnym statusie zlecenia. (..) Polecamy firmę Fullbax Sp. z o.o. każdemu, kto szuka profesjonalnego importera z Chin „od A do Z”.

„Na plus zasługuje także dobry kontakt z firmą, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się u nas pytania przez cały okres obsługi zlecenia, a także uzyskanie od producenta niezbędnych wskazówek, które potrzebne były do użytkowania maszyny przez nasz personel, już po zakończeniu dostawy. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Fullbax Sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania, z którego usług będziemy jeszcze w przyszłości niejednokrotnie korzystać.”

„Cenimy sobie zarówno prężne działanie całej firmy, jak i profesjonalizm i doświadczenie (..) oraz indywidualne podejście do kontrahenta. Serdecznie polecamy firmę Fullbax jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera biznesowego. Od pierwszego zlecenia kontynuujemy współpracę i jesteśmy usatysfakcjonowanym klientem.”

K-SPORT POLSKA

„Współpraca z Fullbax przebiega bez zastrzeżeń. Usługa wykonywana jest zgodnie z umową, pełnym zaangażowaniem personelu i na czas. (..) Możemy w pełni zarekomendować spółkę Fullbax jako solidnego, w pełni kompetentnego i godnego zaufania partnera biznesowego.”

MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o.

„Możemy z pełną odpowiedzialnością zarekomendować firmę FULLBAX jako bardzo solidnego i kompletnego partnera biznesowego.”

EUFILTER s.c

Skorzystanie z usług Fullbax Sp. z o.o. było dobrą decyzją. Dziękujemy za współpracę.

Zakłady Chemiczne BOCHEM Sp. z o.o.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą, co z pewnością będzie się przekładać na kolejne zamówienia. Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Fullbax jako wiarygodnego partnera w biznesie.”

F.H.U. Styl S.C.

„To byla nasza pierwsza współpraca z firmą, ale na pewno nie ostatnia. Już planujemy kolejną dostawę za pośrednictwem tej firmy. (..) Warto zauważyć, że osoba odpowiadająca za kontakt z naszą firmą posiada szerokie spojrzenie na rynek (..) Podsumowując, firma Fullbax jest niezwykle rzetelna i uczciwa. Gorąco polecam współpracę.”

GO TRADE – Mateusz Chełmikowski

„Rekomenduje współpracę z firmą Fullbax w pełnym zakresie świadczonych usług. (..) W przyszłości nadal zamierzamy korzystać z usług firmy.”

Green Zebras Sp. z o.o.

„Z satysfakcją mogę polecić wszystkim rzetelność i gwarancję wykonywanych usług przez firmę FULLBAX. Bardzo dobry kontakt i pełne zaangażowanie sprawiło, że współpraca z firmą układa się pomyślnie i jesteśmy w trakcie realizacji kolejnego zamówienia.”

F.H.U. Janusz Pawłowski

„Pregniemy wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą Fullbax Sp. z o.o. (..) Szczególnie zwracamy uwagę na indywidualne podejście firmy do klienta oraz wysoką elastyczność, które pozwoliły na wypracowanie dobrych warunków współpracy. (..) Z przyjemnością możemy polecić firmę Fullbax Sp. z o.o. jako solidnego partnera.”

StarchBag Sp. z o.o.

„Po ponad 2 latach współpracy z Fullbax Sp. z o.o. mamy przyjemność zarekomendować firmę jako wiarygodnego i odpowiedzialnego partnera w sprowadzaniu towarów z Chin. (..) cała usługa została wykonana dla nas bardzo profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Fullbax Sp. z o.o. jako solidnego partnera biznesowego.”

HEUREKA – Krzysztof Swakoń

„Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy FULLBAX jako rzetelnego, wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego. Świadczone przez firmę usługi są realizowane z pełnym zaangażowaniem i na najwyższym poziomie.”

Przedsiębiorstwo Recyclingu Odpadów i przetwarzania Sp. z o.o.

„Cała usługa została wykonana w sposób profesjonalny, kontakt na najwyższym poziomie, przejrzyste ustalenie warunków współpracy oraz określenie kosztów transportu. Skorzystanie z usług Fullbax Sp. z o.o. było dobrą decyzją. Dziękujemy za współpracę.”

VERT-PACK Robert Putz
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X