O nas

NASZA FIRMA

Cześć, jestem Sandra

Fullbax.com – Pośrednictwo w imporcie towarów z Chin na zlecenie to biznes, który wraz z mężem postanowilimy rozwinąć od podszewki. Wykorzystujemy przy tym całą wiedzę i doświadczenie związane z importem z Chin, które zdobylimy przez lata mieszkając w Państwie Środka i prowadząc tu biznes.

10 lat w Azji
7 lat w Chinach
15 lat doświadczenia

Rozwijamy się i becnie GRUPA FULLBAX to: kompleksowa obsługa importu z Chin dla firm (https://fullbax.pl/), kompleksowa obsługa importu maszyn (https://fullbax-maszyny.pl/) i kompleksowa obsługa form wtryskowych (https://fullbax-formy.pl/).

Od 10 lat mieszkamy w Azji, a od 7 lat w Chinach, w mieście Guangzhou (Kanton) – siedzibie najstarszych i największych targów w Chinach. Naszą pierwszą przygodę z importem z Chin zaczynaliśmy 15 lat temu w Polsce. Chińskie portale B2B wówczas jeszcze raczkowały, było na nich 90% oszustów i tzw. wolna amerykanka. Takich firm jak Fullbax w Polsce nie było. A nawet gdyby były, nie byłoby nas na nie stać przy mikro zamówieniach, które wówczas składaliśmy. Od bardzo dawna nie straciliśmy ani złotówki. Importujemy z Chin i sprzedajemy na własny rachunek. Mamy już rozwiniętą sieć dystrybucji i stałych klientów. Nasz własny biznes nie potrzebuje już tyle uwagi, co na początku. Mamy w Europie i USA świetnych współpracowników, a do tego siedząc w tym tyle lat, import towarów z Chin na własny rachunek stał się dla nas łatwy, schematyczny i po prostu przyjemny.

O nas

Jak myślicie czy kiedyś straciliśmy? Oczywiście, że tak. Nie tylko za pierwszym razem, nie raz i nie dwa w przeszłości. Jednak po każdej stracie całościowej czy też częściowej, następna przychodziła coraz później i była mniejsza. Uczymy się na sobie i na swoich pieniądzach, a taka nauka jest najbardziej efektywna. Choć błędy bolą najbardziej, to jednocześnie uczą. I to lepiej niż wszystkie książki razem wzięte. Jako osoby prowadzące swoje biznesy z pewnością wiecie, o czym mowa.

O nas
IMPORT Z CHIN
Dlaczego postawiliśmy na Fullbax?

Jeśli chodzi o import z Chin, organizację wyjazdów biznesowych czy przedstawicielstwo podczas targów w Chinach to nie raz pomagaliśmy znajomym za darmo, przyjacielską przysługą. Pomagaliśmy też osobom z polecenia z bliskiego grona znajomych. Każdy był bardzo zadowolony ze współpracy. Na pewnym etapie stwierdziliśmy, że mamy sporo wolnego czasu i warto by było zbudować coś nowego. Od małego jajeczka wyhodować orła, który będzie najlepszy. I tak przyszedł pomysł na Fullbax.com. W zasadzie to specjalne wzmianka należy się naszym znajomym, którzy korzystali wcześniej z naszej pomocy. To oni podsunęli pomysł na firmę zajmującą się pośrednictwem i pomocą polskim firmom zainteresowanym importem towarów z Chin. Import z Chin po prostu lubimy to i dobrze się na tym znamy. Ponadto mieszkamy w Chinach, więc to naturalne, że postanowiliśmy na rozwój w tym kierunku. Postanowiliśmy na Fullbax.com i mamy nadzieję, że będziemy się mogli przydać, gdy będziesz potrzebować zaufanego partnera w imporcie z Chin.

Wszystko o imporcie z Chin
Jakie informacje znajdziecie na naszej stronie?

Z pewnością zauważycie, że strona Fullbax jest dosyć obszerna, ma sporo tekstów i wiadomości, które przygotowaliśmy osobiście. Zachęcam Was, żebyście się z nimi zapoznali, pomimo iż zajmie to ładnych kilka minut. Stronę Fullbax przygotowaliśmy tak, aby dostarczyła Wam najwięcej przydatnych informacji. O naszych usługach, jak pracujemy, jak możemy Wam pomóc. Naszym celem było opowiedzieć Wam wszystko tak jakbyśmy rozmawiali, a nie na zasadzie suchych faktów od myślników. Sami lubimy takie strony, więc mam nadzieje, że nasz sposób przedstawienia oferty przypadnie Wam do gustu. A także, że wspólnie zrobimy nie jeden dobry interes.

Zapraszam do korzystania z naszych usług na pośrednictwo w imporcie z Chin. Twój import realizujemy jak nasz własny.
Sandra & zespół Fullbax
poznaj nas lepiej

Zespół Fullbax Polska

Zespół Fullbax Chiny

Kontaktując się z nami masz swobodę komunikacji w języku polskim z naszymi specjalistami z oddziału w Krakowie. Są z Tobą w stałym kontakcie i informują Cię na bieżąco na temat Twojego zlecenia. Nasz chiński zespół odpowiada nadzór i realizację zlecenie po stronie chińskiej: research produktowy, negocjacje, weryfikację dostawców i kontakty z nimi, audyt fabryk, sprawdzanie próbek, zamówienia i płatności, inspekcje po produkcji, konsolidacje i transport wewnątrz Chin, aranżują załadunek i transport do Polski. Połączone siły naszych zespołów skutkują dla Ciebie pewnością skutecznego, bezpiecznego importu. Jesteśmy dumni, bo element obsługi i kontaktu z naszym zespołem jest przez Klientów oceniany wyjątkowo wysoko!

Daj znać, jak możemy pomóc w Twoim imporcie.

Nasz oddział w Chinach

Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X