Poznaj nasz oddział w Chinach

22 marca 2024
Oceń
Zapraszamy Cię na krótką video relację z naszego chińskiego oddziału. Poznaj nasz zespół, który na miejscu, w pełni nadzoruje wszystkie zlecenia importowe.
Dlaczego lubimy się nim chwalić? Bo to element, dzięki któremu mamy pełną kontrolą nad procesem realizacji zamówień importowych z Chin. A nasi klienci doceniają przewidywalność zleceń i zabezpieczenie swoich transakcji. Mają pewność, że trafiają do nich towary zgodne ze specyfikacją, gotowe do odsprzedaży, z kompletem certyfikatów i potrzebnej dokumentacji.

W jaki sposób skorzystasz z działalności naszego oddziału w Guangzhou?

✅ Twoje zlecenie jest nadzorowane na każdym etapie przez chińskich pracowników

✅ Lokalni pracownicy dużo skuteczniej komunikują się z dostawcami, negocjując warunki cenowe, personalizacje towaru, branding itp.

✅ Twoje pieniądze są bezpieczne- odpowiednio weryfikujemy dostawców. Gwarantujemy za nich do wartości 30k USD, bez dopłaty.

✅ Konsolidujemy różne zamówienia od różnych dostawców w naszym magazynie- upraszaczamy tym formalności, a Ty oszczędzasz, mając dodatkowo pewność, że skontrolowaliśmy Twój towar.

✅ Masz pewność jakości. Próbki są testowane przed zakupem. Twoje produkty są dokładnie sprawdzone przed wysyłką, gdy trzeba- przepakowane i optymalnie załadowane.

✅ Dbamy o całość formalności: produktowych, transportowych, celnych.

✅Towar jest gotowy do odsprzedaży i spełnia wszelkie wymagane prawem unijnym normy.

Zapraszamy do obejrzenia video, a jeśli masz pytania dotyczące własnego pomysłu na import- skontaktuj się z nami. Będziesz mieć komfort rozmowy z polskojęzycznym doradcą z naszego krakowskiego biura.

 

Co Cię jeszcze powstrzymuje przed redukcją kosztów zakupu produktów, komponentów, maszyn czy form wtryskowych we własnej firmie?

 

UDOSTĘPNIJ:
OCEŃ WPIS:
Oceń
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X