Ploter CNC

23 lipca 2023
GUANGDONG
Ploter CNC
Ploter CNC
Ploter CNC
Ploter CNC
Ploter CNC
Ploter CNC
Ploter CNC
Ploter CNC

Ploter CNC

Zgłosił się do nas Klient, który potrzebował zaimportować ploter CNC z Chin. Klient miał już określone parametry jakich potrzebuje, ale nie miał znalezionego dostawcy.

Podpisaliśmy umowę i po wpłacie zaliczki zaczęliśmy przeszukiwać rynek w celu zebrania ofert od dostawców, których również zweryfikowaliśmy pod względem wiarygodności.

Klient otrzymał od nas 3 wyceny od wybranych producentów, a maszyny CNC były w różnych specyfikacjach. Klient bazując na otrzymanych specyfikacjach oraz cenach maszyny zdecydował się na finalnego dostawcę. Po wybraniu maszyny Klient postanowił dobrać jeszcze wyposażenie dodatkowe jak np. szafy narzędziowe. Następnie podpisaliśmy z dostawcą kontrakt i zleciliśmy produkcję maszyny.

Po zakończonej produkcji pojechaliśmy do fabryki wykonać inspekcję po produkcyjną, która jest w cenie naszej prowizji, a Klient dopłaca tylko za sam dojazd.
Maszyna zgodnie z życzeniem Klienta została uruchomiona podczas inspekcji. Po skończonym quality checku Klient otrzymał pełny raport wraz ze zdjęciami i video.

Po akceptacji materiałów z inspekcji zorganizowaliśmy załadunek i transport kontenera do portu w Chinach, gdzie odbyła się odprawa eksportowa. Jak kontener dotrze do portu w Polsce, przeprowadzimy odprawę importową w imieniu Klienta i dostarczymy maszynę pod jego drzwi.

UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X