Oświetlenie LED

25 stycznia 2024
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Zgłosił się do nas Klient z ponownym zamówieniem na oświetlenie LED. Choć asortyment był zbliżony do tego w poprzednim zleceniu, tym razem pojawiły się jeszcze nowe modele lamp, dodatkowo wzbogacając ofertę. Klientowi zależało na poprawie jakości pilotów oraz możliwości sterowania lampami nie tylko za ich pomocą, lecz także z wykorzystaniem aplikacji.

Po zrobieniu aktualizacji wymagań Klienta co do towaru rozpoczęliśmy poszukiwania dostawcy, a następnie przygotowania wyceny. Potwierdziliśmy z dostawcą kwestie odnośnie pilotów, a także sprecyzowaliśmy parametry aplikacji. Klient życzył sobie, aby aplikacja była dostępna w języku angielskim i obsługiwana zarówno przez system Android, jak i iOS.

Po wpłaceniu zaliczki przez Klienta produkcja ruszyła, a my w międzyczasie zajęliśmy się przygotowaniem etykiet i instrukcji, a także brandowaniem opakowań logiem Klienta. Dostawca posiadał niezbędne certyfikaty, więc naszym zadaniem było ich zweryfikowanie.

Produkcja zakończyła się, zatem rozpoczęliśmy kontrolę jakości. Po akceptacji raportu z QC przez Klienta, przystąpiliśmy do załadunku kontenera. Zmierza on już w kierunku portu, gdzie czeka go proces odprawy eksportowej. Kontener za około półtorej miesiąca pojawi się w porcie gdańskim. W imieniu Klienta zajmiemy się odprawą celna i zorganizujemy transport drogowy, kończąc tym samym zlecenie.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X