Okulary do pływania

18 stycznia 2024
Okulary do pływania
Okulary do pływania
Okulary do pływania
Okulary do pływania

Okulary do pływania

Zgłosił się do nas Klient ze zleceniem na import okularów do pływania. Znaleźliśmy kilku dostawców dla wybranych przez niego modeli towaru na platformie 1688. Dostawcy nie gwarantowali certyfikatów wymaganych dla tego typu produktów, dlatego zajęliśmy się ich wyrobieniem. Ponadto na okularach zgodnie z uwarunkowaniami umieściliśmy oznaczenia.

Z uwagi na różnorodność źródeł zaopatrzenia, zorganizowaliśmy konsolidację wszystkich produktów w naszym magazynie. Przed przystąpieniem do procesu konsolidacji przeprowadziliśmy szczegółową kontrolę jakości każdej partii towaru. Naszym celem było upewnienie się, że wszystkie produkty spełniają standardy i są zgodne z oczekiwaniami Klienta. Sprawozdanie wraz ze zdjęciami i filmikami podesłaliśmy do Klienta w celu weryfikacji. Po otrzymanej akceptacji ruszyliśmy z zabezpieczeniem i przygotowaniem przesyłek do dalszej podróży. Między czasie pozostała część naszego zespołu zajęła się przygotowaniem dokumentów eksportowych.

Towar wyruszył drobnicą kolejową do Polski. Dzięki sprawnej organizacji i odpowiedniej dokumentacji, cała procedura odprawy celnej odbyła się szybko i bez zakłóceń. Następnie towar został dostarczony do Klienta zorganizowanym przez nas transportem drogowym.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X