Akcesoria kosmetyczne

18 stycznia 2024
Akcesoria kosmetyczne
Akcesoria kosmetyczne
Akcesoria kosmetyczne
Akcesoria kosmetyczne

Akcesoria kosmetyczne

Dziś pragniemy podzielić się z Państwem informacjami na temat drugiego zlecenia dotyczącego importu akcesoriów kosmetycznych dla jednego z naszych Klientów. Po udanym pierwszym etapie współpracy, nasz Klient zdecydował się na kolejne zlecenie, co niezmiernie nas cieszy.
Klient skorzystał z możliwości wyboru asortymentu od różnych dostawców, oferujących towary na platformie 1688. Po otrzymaniu wyceny i zapoznaniu się z nią, Klient wpłacił zaliczkę, a produkcja ruszyła. Wybrane artykuły nie wymagały wyrobienia specjalnych certyfikatów kosmetycznych, dlatego do przygotowania zostały nam jedynie etykiety.
Po zakończonej produkcji towar skonsolidowaliśmy na naszym magazynie, gdzie przeprowadziliśmy kontrolę jakości. Standardowo dokumentacja z QC trafiła do Klienta, a po jej akceptacji rozpoczęliśmy konsolidację.
Kontener załadowaliśmy jeszcze przed Chińskim Nowym Rokiem, na czym szczególnie zależało Klientowi. Teraz już tylko czeka go odprawa eksportowa i może wyruszyć w drogę do Polski. Po przybyciu zajmiemy się odprawą importową i dostarczeniem kontenera do Klienta. Zapewnimy także zwrot pustego kontenera do portu.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X