Oświetlenie dyskotekowe

14 października 2023
Oświetlenie dyskotekowe
Oświetlenie dyskotekowe
Oświetlenie dyskotekowe
Oświetlenie dyskotekowe
Oświetlenie dyskotekowe

Oświetlenie dyskotekowe

Skontaktował się z nami Klient, który miał wyszukanych dwóch dostawców oświetlenia dyskotekowego oraz sprzętu używanego na imprezach. Wcześniej Klient uzgodnił z dostawcami wstępne ilości towarów jakie będzie chciał zamówić i miał już pierwsze oferty przed podjęciem współpracy z nami. Do nas należała weryfikacja dostawców pod kątem ich wiarygodności, potwierdzenie warunków ofert i zabezpieczenie całego importu.

Finalnie Klient zdecydował się na zamówienie towaru tylko od jednego ze wskazanych dostawców. Ilości zostały zamówione tak, aby zapełnić kontener 40HQ. W czasie produkcji zweryfikowaliśmy certyfikaty dla poszczególnych produktów, przygotowaliśmy instrukcję i oznaczyliśmy towary etykietami.

Po zakończeniu produkcji pojechaliśmy do dostawcy wykonać quality check w celu sprawdzenia jakości towaru. Do Klienta wysłaliśmy obszerny raport wraz ze zdjęciami i video. Podczas quality checku znaleźliśmy produkty z defektami. Zgłosiliśmy to do dostawcy, który usunął wszelkie defekty.

Po akceptacji inspekcji ze strony Klienta zorganizowaliśmy załadunek kontenera i transport do portu, gdzie towar trafi na statek. Tym razem nie wysyłamy towaru bezpośrednio do Polski tylko statek płynie do Hamburga, gdzie przeprowadzimy odprawę celną w imieniu Klienta. Z Niemiec standardowo dostarczymy Klientowi towar pod wskazany adres w Polsce.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X