Maszyna do obszywania zasłon

18 października 2023
Maszyna do obszywania zasłon
Maszyna do obszywania zasłon
Maszyna do obszywania zasłon
Maszyna do obszywania zasłon
Maszyna do obszywania zasłon

Automatyczna maszyna do obszywania zasłon

ZLECENIE: Maszyna do obszywania zasłon.
Wartość maszyny około 70 000 USD.

Skontaktował się z nami Klient z potrzebą importu maszyny do obszywania zasłon w celu zwiększenia mocy przerobowych w firmie. Klient miał już wyszukanego konkretnego dostawcę, który miał w ofercie maszynę spełniającą wymagania Klienta pod względem specyfikacji.

Po ustaleniu z Klientem wszystkich kwestii związanych z importem przeszliśmy do weryfikacji dostawcy, potwierdzenia specyfikacji maszyny i oferty przygotowanej przez Dostawcę. Dla Klienta ważne było również, aby panel sterowania maszyny został zaprogramowany w języku polskim. To również ustaliliśmy z Dostawcą.  Po potwierdzeniu wszystkich szczegółów Klient wpłacił zaliczkę na produkcję maszyny.

Po skończonej produkcji udaliśmy się do fabryki Dostawcy i wykonaliśmy quality check. Maszyna do obszywania podczas inspekcji została uruchomiona i przetestowana pod kątem szycia zasłony z materiału wskazanego przez Klienta. Następnie do Klienta wysłaliśmy szczegółowy raport wraz ze zdjęciami i video w celu weryfikacji. Po akceptacji od Klienta została nam kwestia załadunku kontenera i organizacja transportu z Chin do Polski .
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X