Liofilizator laboratoryjny

18 stycznia 2024
Liofilizator laboratoryjny
Liofilizator laboratoryjny
Liofilizator laboratoryjny
Liofilizator laboratoryjny
Liofilizator laboratoryjny

Liofilizator laboratoryjny

Import urządzeń do laboratorium? Dla Fullbax to żaden problem!
Dziś mamy przyjemność podzielić się z Wami informacjami na temat ciekawego zlecenia dotyczącego liofilizatora laboratoryjnego oraz etykieciarki, których jesteśmy importerem.

Zlecenie Klient sfinansował ze środków Unii Europejskiej.

Zgłosił się do nas Klient z interesującym tematem importu urządzeń do użytku laboratoryjnego. Po zebraniu niezbędnych informacji na temat urządzeń, nasz zespół ruszył do wyszukania i weryfikacji dostawców. Po uzyskaniu oraz przeanalizowaniu otrzymanych ofert, przedstawiliśmy Klientowi najlepsze z nich. Klient wybrał ofertę na etykieciarkę i liofilizator, który miał bardzo dobre podzespoły, spełniające jego oczekiwania przede wszystkim pod względem jakości.

Zaliczka została wpłacona i produkcja ruszyła, a my w tym czasie płynnie przeszliśmy do kompletowania niezbędnej dokumentacji technicznej, zrobienia tabliczek znamionowych oraz wyrobienia certyfikatów. Po skończonej produkcji przeprowadziliśmy kontrolę jakości, aby mieć pewność, że urządzenia są tożsame z ofertą. Klient nie miał żadnych zastrzeżeń i zaakceptował pełny raport z kontroli, a nasz zespół zaplanował załadunek.

Wszystko dopięte na ostatni guzik! Załadowany kontener zmierza w kierunku portu w Chinach, gdzie urządzenia przejdą odprawę eksportową, a następnie zostanie załadowany na statek płynący do Polski .

Przed nami odprawa importowa w Polsce oraz organizacja dostawy pod same drzwi magazynu Klienta.

UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X