Firany wewnętrzne

01 grudnia 2023
Firany wewnętrzne
Firany wewnętrzne
Firany wewnętrzne
Firany wewnętrzne
Firany wewnętrzne

Firany wewnętrzne

Jako specjalista ds. importu, chcę się z Wami podzielić wszystkimi wiadomościami o importowanych białych firankach z Chin dla klienta. Te piękne, delikatne firanki są doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza, nadając mu subtelny i elegancki wygląd.

Dlaczego Klient wybrał białe firanki sprowadzane z Chin za naszym pośrednictwem?

Importujemy dla naszego klienta produkt wyszukany przez nasz zespół w Kantonie. Docieramy do najlepszych producentów na bazie przeprowadzonej indywidulanej diagnozy potrzeb z każdym klientem, nie tylko stałym.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przeprowadzić import firan do klienta bezpiecznie. Zorganizowaliśmy kontrolę jakości, na podstawie której uwagi Klienta odnośnie defektów przekazaliśmy do dostawcy, który poprawił znalezione wady w firanach. Po akceptacji inspekcji zorganizowaliśmy załadunek kontenera bezpośrednio u Producenta, transport do portu i wysyłkę z Chin. Następnie skompletowane dokumenty zostały przekazane do działu odpraw, który przejmie ostatni etap importu czyli odprawę celno-skarbową i dostawę pod drzwi klienta.

Dajcie znać, czy jesteście gotowi na nową odsłonę Waszego wnętrza z naszymi pięknymi białymi firankami prosto z Chin!

Masz pytania dotyczące importu białych firanek z Chin?
Jestem tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania! Zostawcie komentarz pod postem lub skontaktujcie się z nami bezpośrednio.

UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X