Ekrany LED

26 sierpnia 2023
Ekrany LED
Ekrany LED
Ekrany LED
Ekrany LED
Ekrany LED
Ekrany LED

Ekrany LED

Import ekranów LED o wartości ok. 17 500 USD.

Zgłosił się do nas  Klient, który chciał sprowadzić z Chin ekrany LED do tworzenia inscenizacji na różnych wydarzeniach. Klient już wcześniej wybrał dostawcę, a my poddaliśmy go rzetelnej weryfikacji.

Po skończonej weryfikacji i ustaleniu finalnych ilości zleciliśmy produkcję oraz pomogliśmy w płatnościach zabezpieczając dla Klienta cały proces.
Oprócz samych ekranów, sprowadzane były także niezbędne części zamienne, kontrolery do zarządzania ekranami oraz specjalne skrzynie transportowe.

Branża event’owa wykorzystuje ekrany LED jako dynamiczne tła i narzędzia do kreowania wizualnych efektów oraz prezentacji treści podczas różnych wydarzeń. To pozwala na stworzenie interaktywnych i wizualnie atrakcyjnych doświadczeń dla uczestników.

Przeprowadziliśmy również inspekcję jakości, podczas której okazało się, że producent zamieścił złe wtyczki – zadbaliśmy o to żeby wymienił je na europejskie.
Po inspekcji zorganizowaliśmy transport towaru do punktu przeładunkowego, skąd transportem kolejowym towar wyruszył do Polski.

UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X