Asortyment sportowy

13 grudnia 2023
Asortyment sportowy
Asortyment sportowy
Asortyment sportowy
Asortyment sportowy
Asortyment sportowy

Asortyment sportowy

Dla naszego stałego Klienta, który zdecydował się na kolejny, już piąty import z naszą firmą, załadowaliśmy kontener z asortymentem sportowym

Otrzymaliśmy linki do wybranych towarów z platformy 1688.com, przeszukaliśmy rynek w poszukiwaniu najlepszych ofert cenowych oraz zweryfikowaliśmy wybranych dostawców. Po zakończeniu tego etapu przedstawiliśmy Klientowi ofertę.

Ze względu na specyfikację poszczególnych produktów, wymagane było wyrobienie dodatkowych certyfikatów, aby Klient miał zagwarantowane bezpieczeństwo i pewność co do jakości zamówionego towaru. Ze względu na różnorodność dostawców, u których zamawialiśmy towary, cały asortyment skonsolidowaliśmy w jednym miejscu. Nasz magazyn w Chinach odegrał kluczową rolę, umożliwiając sprawną i efektywną realizację tego procesu. Na magazynie wykonaliśmy inspekcję ilościową oraz jakościową towaru. Kolejno przekazaliśmy Klientowi szczegółowy raport wraz ze zdjęciami do weryfikacji.

W kolejnym etapie przygotowaliśmy wymagane dokumenty eksportowe, załadunek kontenera i transport do portu. W imieniu Klienta przeprowadzimy odprawę celną i dostarczymy kontener pod wskazany przez Klienta adres.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X