Artykuły walentynkowe

20 listopada 2023
Artykuły walentynkowe
Artykuły walentynkowe
Artykuły walentynkowe
Artykuły walentynkowe

Artykuły walentynkowe

Zgłosił się do nas klient z tematem importu artykułów związanych z okresem walentynkowym. Otrzymaliśmy specyfikację oczekiwanych produktów, wymagania co do ich kolorystyki oraz sposobu pakowania. Wyszukaliśmy dostawcę, który sam wyszedł z inicjatywą, przygotował i zaproponował designerski projekt opakowania, który Klient ostatecznie zaakceptował. Po ustaleniu tych wszystkich detali, klient wpłacił zaliczkę i dostawca rozpoczął produkcję.

Całość towaru fabryka przygotowała do kontroli poprodukcyjnej, której dokonał nasz pracownik. Pełny raport + zdjęcia + filmy trafiły do klienta celem weryfikacji i uwagami jakie zostały naniesione w raporcie wykonanym metodą AQL, a dotyczące znalezionych defektów. Znalezione i zgłoszone defekty dostawca poprawił i ostatecznie Klient zaakceptował raport.

Załadowany kontener zmierza do portu załadunku na kontenerowiec, który w tym momencie powinien wypływać do portu przeznaczenia, czyli Gdańska. Przeprowadzimy odprawę celną w imieniu klienta i zorganizujemy transport pod wskazany adres.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X