Prasa do metalu

25 stycznia 2024
Prasa do metalu
Prasa do metalu
Prasa do metalu

Prasa do metalu

Zgłosił się do nas Klient, który miał już wybranego dostawcę, a maszyna spełniająca Jego wytyczne była już wyprodukowana i czekała tylko na zakup i wysyłkę. Po rozmowach z Klientem oraz po ustaleniu szczegółów przeszliśmy do realizacji zlecenia. Na początek, w celu zabezpieczenia transakcji, nasz zespół w Chinach przystąpił do weryfikacji dostawcy zgodnie z przyjętymi standardami w firmie. Sprawdzony partner do współpracy oraz transparentność transakcji to podstawa udanego importu!

Klient zakupił maszynę, a my zajęliśmy się dokładną analizą przedstawionej dokumentacji. Po wykryciu braków, zajęliśmy się wyrobieniem niezbędnych certyfikatów, aby móc podjąć dalsze kroki i bez przeszkód sprowadzić maszynę do Polski.

Następnie przeprowadziliśmy kontrolę jakości, aby Klient miał 100% pewności, że wybrana maszyna spełnia jego oczekiwania. Sprawdziliśmy wszystkie aspekty, a po kontroli przedstawiliśmy raport, który Klient zaakceptował. To oznaczało, że możemy ładować maszynę do kontenera i wysyłać w dalszą drogę!

Po odprawie w porcie w Chinach kontener trafił na statek, który do pokonania ma tysiące kilometrów zanim zawita w Gdańsku. Oczekujemy go z niecierpliwością, ponieważ przed nami finalizacja zlecenia – odprawa importowa w Polsce oraz organizacja dostawy do Klienta!
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X