Fullbax na targach ITM Industry Europe 2023 w Poznaniu. Odwiedź nas!

01 czerwca 2023
5/5 - (3 votes)
Fullbax na targach ITM Industry Europe 2023 w Poznaniu. Odwiedź nas!

Meldujemy się z targów ITM Industry Europe w Poznaniu. Będziemy obecni na stoisku do 2 czerwca włącznie, więc zapraszamy wszystkich z Was, dla których może to być dobrą opcją na spotkanie z nami. Na co dzień pracujemy w biurze w Krakowie i nie wszystkim jest po drodze na południe kraju. A jednak w trakcie osobistego spotkania dużo łatwiej nam wspomóc Was w decyzjach związanych z optymalizacją kosztów, dzięki importowi z Chin. Zapraszamy na merytoryczne rozmowy przy ciastku i kawie.

 

Targi ITM Industry Europe to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w naszej części Europy. Prezentowane są tu światowe trendy, zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Jako, że przedsiębiorcy poszukują na targach inspiracji na temat najnowocześniejszych rozwiązań w branży- jesteśmy i my. Przeprowadzamy od A do Z proces importu z Chin maszyn, które często stanowią przykład implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na gruncie przemysłu.

Dlaczego warto importować maszyny z Chin? Dlaczego warto z nami?

 • Importujemy różnego rodzaju maszyny; również złożone technologicznie linie produkcyjne.
  Chiny są kolebką wielu technologicznych rozwiązań oraz innowacyjnych maszyn.
 • Jeśli obawiasz się, czy wybrana fabryka na drugim końcu świata wyprodukuje maszynę zgodną z Twoimi wytycznymi- jesteśmy po to, żeby rozwiać te obawy i zabezpieczyć całą transakcję. Weryfikujemy wiarygodność chińskich dostawców, audytujemy ich na miejscu w siedzibie, przeprowadzamy kontrolę po produkcji, a jeśli to potrzebne, dodakowo kontrolujemy załadunek. Powierzasz zlecenie i pieniądze sprawdzonemu dostawcy.
 • Dbamy o całość dokumentacji, wymagane i aktualne certyfikaty. Zajmujemy się odprawą celną.
 • Realizujemy również import maszyn w formule leasingu czy dofinansowania.
 • Zajmujemy się zleceniem od wyszukania dostawcy, po dostawę sprawdzonej maszyny pod wskazany adres w Polsce.
 • Jesteśmy dostępni w serwisie posprzedażowym.

  Odwiedź nas i daj znać, jak możemy Ci pomóc!

  Zapraszamy Cię na stoisko 27 w pawilonie 5A (parter). Radosław Rojewski, nasz specjalista ds. importu z Chin wraz z Michałem Czmyrem- Dyrektorem ds. Klientów Strategicznych, chętnie porozmawiają o tym, jak możemy Cię wesprzeć w imporcie maszyn.

   

   

   

   

   

   

   

UDOSTĘPNIJ:
OCEŃ WPIS:
5/5 - (3 votes)
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X