1688.com – jak założyć konto?

16 grudnia 2021
3.7/5 - (8 votes)
1688.com – jak założyć konto?

1688 to największa platforma hurtowa B2B w Chinach, stworzona przez grupę Alibaba. To właśnie tutaj znajdziesz towary, które następnie sprzedawane są na serwisach, takich jak AliExpress. To tutaj zaopatrują się hurtownicy. Jak założyć konto na 1688.com? Z naszym poradnikiem cała rejestracja zajmuje nie więcej niż 3 minuty! Zapraszamy!

1688.com – zakładanie konta krok po kroku

Podstawą do wyszukiwania towarów na 1688.com jest założenie konta osobistego. Cały proces jest bardzo prosty i przebiega wyjątkowo intuicyjnie. Co ważne, rejestracja jest możliwa także za pośrednictwem polskiego numeru telefonu.

Strona 1688.com jest w języku chińskim, ale możliwe jest jej tłumaczenie w Google Chrome. Jednak wtedy grafika „rozjeżdża się”, a przez to mogą nie działać niektóre przyciski. Nie polecamy więc zakładania konta, używając opcji tłumaczenia, dlatego w poniższym poradniku skupimy się na rejestracji na chińskiej wersji 1688. Do każdego kroku dołączamy zrzut ekranu oraz tłumaczenie, by cały proces zakładania konta przebiegł jak najsprawniej.

Wejdź na stronę 1688.com

Kliknij w odnośnik do założenia darmowego konta, jak na poniższym obrazku.

Zaznacz opcję konta prywatnego i na samym dole potwierdź warunki umowy.

Wypełnij wszystkie pola, kliknij zatwierdź i załóż konto.

Potwierdź rejestrację w 1688.com kodem SMS.

Twoje konto jest gotowe. Od teraz logujesz się, kiedy platforma Cię o to poprosi. W tym celu wpisz login lub numer telefonu oraz hasło użyte przy rejestracji.

Jeśli chcesz zalogować się od razu po wejściu na stronę 1688.com, kliknij poniższy odnośnik i użyj swoich danych do logowania.

W celu usprawnienia i szybszego działania portalu 1688.com możesz zmienić lokalizację VPN i połączyć się z internetem przez Chiny lub Hong Kong. To powinno pomóc.

W przypadku problemów z rejestracją i logowaniem do portalu możesz dodać do przeglądarki nakładkę  NoWeidianSSO
Po jej zainstalowaniu portal 1688.com nie powinien przy przeglądaniu towarów przekierowywać Cię na stronę logowania.

W kolejnym artykule wyjaśnimy jak wyszukać towar na portalu 1688.com.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samej platformie, obsłudze skonsolidowanych zamówień z 1688.com oraz jej kosztach, czytaj dalej

UDOSTĘPNIJ:
OCEŃ WPIS:
3.7/5 - (8 votes)
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X