Profile stalowe – maszyna do produkcji

14 kwietnia 2023
Profile stalowe – maszyna do produkcji
Profile stalowe – maszyna do produkcji
Profile stalowe – maszyna do produkcji
Profile stalowe – maszyna do produkcji

Profile stalowe – maszyna produkcyjna

Zrealizowaliśmy kompleksowy import maszyny produkującej zimnogięte profile stalowe typu „Z” i „C”.

Zgłosił się do nas Klient, który wybrał wcześniej 6 różnych dostawców z Alibaby, oferujących maszyny o parametrach, których Klient oczekiwał.
Wymieniliśmy jeszcze kilka wiadomości z Klientem, po których mięliśmy już pełen obraz maszyny, którą musieliśmy wyszukać. Znaleźliśmy producenta i zleciliśmy produkcję maszyny.
Ważną Kwestią dla Klienta było wgranie podstawowego języka polskiego do komputera co producent zrealizował

Przeznaczeniem maszyny jest produkcja zimnogiętych profili konstrukcyjnych, tzw. kształtowników, które produkowane są ze stali zimnowalcowanej o różnej grubości. Zimnowalcowana stal pozwala zachować sztywność oraz wytrzymałość wyrobu, dzięki czemu ma szerokie spektrum zastosowania w przemyśle użytkowym.

Po wyprodukowaniu maszyny wykonaliśmy inspekcję po produkcyjną, z której Klient otrzymał zdjęcia i filmy oraz raport a po zaakceptowaniu inspekcji zarezerwowaliśmy kontener.

Maszyna do kontenera została załadowana, dodatkowo zabezpieczona stalowymi linkami aby uniknąć ewentualnych obić w trakcie transportu.
Po załadunku klasycznie odprawa eksportowa w Chinach, transport do Polski, odprawa celna i transport krajowy pod drzwi magazynu wskazanego przez Klienta.

UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X