Preformy PET

08 maja 2024
Preformy PET
Preformy PET
Preformy PET
Preformy PET
Preformy PET

Preformy PET

Odezwał się do nas Klient z prośbą realizacji zlecenia importowego na preformy PET. Zebraliśmy informacje odnośnie parametrów towaru, a następnie rozpoczęliśmy analizę rynku w celu wyszukania odpowiedniego dostawcy. Po skutecznej selekcji przygotowaliśmy ofertę wraz z kalkulacją kosztów i przesłaliśmy ją Klientowi. Decyzja ze strony Klienta zapadła dosyć szybko, dlatego równie sprawnie mogliśmy wydać dyspozycję na rozpoczęcie produkcji.

Naszym kolejnym zadaniem było przygotowanie oznaczeń, niezbędnych do wprowadzenia zamówionego towaru do obrotu. Zadbaliśmy również o to, aby produktu były zapakowane zgodnie z preferencjami Klienta. Gdy tylko otrzymaliśmy informację, że produkcja się zakończyła i towar jest gotowy, niezwłocznie udaliśmy się na QC do fabryki. Klient na podstawie zdjęć i filmów potwierdził zgodność z oczekiwaniami i zaakceptował wyprodukowany towar.

Zorganizowaliśmy załadunek dwóch kontenerów 40 HQ i ich transport do terminala portowego. Kontenery płyną już do Polski, gdzie przeprowadzimy odprawę celną w imieniu Klienta i dostarczymy je pod wskazany adres.
Systematycznie przekazujemy Klientom aktualne informacje dotyczące postępów zlecenia, zapewniając przejrzystość i pełne zrozumienie dla wszystkich zaangażowanych stron, co przekłada się na pełne zadowolenie ze współpracy.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X