Park rozrywki

15 grudnia 2023
Park rozrywki
Park rozrywki
Park rozrywki
Park rozrywki
Park rozrywki

Park rozrywki

Odezwał się do nas Klient, któremu od pewnego czasu pomagamy wyposażyć park rozrywki. Przedmiotem importu są karuzele, akcesoria dmuchane, akcesoria dla dzieci, akcesoria wodne oraz sztuczna trawa.

Zlecenie rozpoczęliśmy od aktywnego poszukiwania katalogów u różnych producentów. Po przejrzeniu dostarczonych materiałów Klient wybrał produkty, które go zainteresowały. Dodatkowo wyszukał przykładowe towary na platformie globalnego handlu hurtowego Alibaba.

Klient dokonał ostatecznego wyboru, zdecydowawszy się na zakup towaru od trzech dostawców. W celu zoptymalizowania procesu przeprowadziliśmy konsolidację produktów u dwóch z wybranych dostawców. Była to konieczność wynikająca ze znacznych rozmiarów niektórych towarów, które uniemożliwiały ich składowanie i konsolidację w naszym magazynie.

Zlecenie transportowe realizujemy drogą morską z wykorzystaniem kontenera 40HQ. Jest to jeden z czterech kontenerów, które w najbliższym czasie wyślemy do Klienta. Towar wyruszył w pierwszy etap podróży kierunek port w Chinach. Teraz już tylko czeka nas odprawa eksportowa i transport towaru do Polski, gdzie przeprowadzimy odprawę celną w imieniu Klienta, zorganizujemy transport i dostarczymy Klientowi towar pod wskazany adres.

Priorytetem dla nas jest nie tylko spełnienie oczekiwań Klienta co do jakości produktów, ale także zapewnienie kompleksowej obsługi, eliminując wszelkie trudności związane z importem i dostawą. Nasi doświadczeni specjaliści doskonale znają zawiłości procedur celnych, regulacji importowych oraz specyfiki branżowej.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X