Mini roller coaster

04 stycznia 2024
Mini roller coaster
Mini roller coaster
Mini roller coaster
Mini roller coaster

Mini roller coaster

Zgłosił się do nas Klient, który zdecydował się na import konkretnego modelu kolejki górskiej do swojego przyszłego parku rozrywki i poprosił nas o pomoc w znalezieniu odpowiedniego dostawcy. Po dokładnych badaniach rynku oraz analizie potencjalnych dostawców, przedstawiliśmy Klientowi szczegółową ofertę.

Klient finalnie zdecydował się na jednego z dostawców, od którego dodatkowo otrzymaliśmy zdjęcia i materiały video przedstawiające rzeczywisty wygląd kolejki. Klient poprosił o dołączenie do zamówienia dodatkowych części i drugiego wagonika, co przekazaliśmy dostawcy w celu doprecyzowania wszystkich szczegółów.

Po wszelkich ustaleniach Klient wpłacił zaliczkę na produkcję, która niebawem ruszyła.

Nasz zespół w tym czasie zajął się przygotowaniem instrukcji, zgromadzeniem od dostawcy dokumentacji technicznej jakiej wymagał Klient, przygotowaniem tabliczki znamionowej, a także wyrobieniem certyfikatu. Po skończonej produkcji zrobiliśmy kontrolę jakości, z której Klient otrzymał pełny raport. W trakcie jego analizy Klient zwrócił uwagę na potrzebę poprawy malowania pewnych komponentów, ponieważ aktualne wykonanie nie spełniało jego oczekiwań. Dostawca dokonał poprawek zgodnie z naszymi dyspozycjami, po czym Klient zaakceptował zmiany i opłacił drugą część faktury za towar.

Dostawca po otrzymaniu płatności załadował towar do kontenera, który zmierza w kierunku portu w Chinach.
Przed nami procedura odprawy eksportowej, po której towar zostanie przetransportowany kontenerowcem do Polski. Po dotarciu do portu przeprowadzimy odprawę towaru, a następnie dostarczymy go w wyznaczoną przez Klienta lokalizację.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X