Maty dla psów

08 maja 2024
Maty dla psów
Maty dla psów
Maty dla psów
Maty dla psów
Maty dla psów

Maty dla psów

Dla naszego stałego Klienta, który zdecydował się na kolejny import z naszą firmą, załadowaliśmy kontener mat dla psów. Otrzymaliśmy linki z 1688.com do mat w trzech rozmiarach – towar ten już wcześniej importowaliśmy, więc dostawcę mieliśmy sprawdzonego. Zaktualizowaliśmy ofertę cenową i Klient zdecydował się na zamówienie ilości dla kontenera 40HQ, ruszyliśmy z produkcją.
Z racji tego, że to stały Klient – to dostawca zapakował maty w specjalne opakowania z projektu Klienta. Dodatkowo do każdej maty dołączyliśmy kartę produktu.
Standardowo po produkcji pojechaliśmy do fabryki wykonać inspekcję po produkcyjną towaru, żeby sprawdzić czy wszystkie wymiary się zgadzają i nie ma defektów w towarze. Mimo sprawdzonego dostawcy woleliśmy się upewnić, że towar Klienta jest prawidłowo wyprodukowany.
Kiedy Klient wszystko zweryfikował i potwierdził, przyszedł czas na formowanie kontenera.
Kontener wyruszył w podróż do portu załadunku, skąd wypłynie w stronę Gdańska. Następnie odprawa celna i dostawa pod znany już adres w Polsce, a my realizujemy kolejne projekty konsolidacyjne dla tego klienta z 1688.com
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X