Maszyna do fazowania rur

04 stycznia 2024
Maszyna do fazowania rur
Maszyna do fazowania rur

Maszyna do fazowania rur

Zgłosił się do nas Klient, który miał już wybranego dostawcę. Przedmiotem importu jest hydrauliczna maszyna do fazowania rur nierdzewnych.

Po uzyskaniu niezbędnych informacji od Klienta, mogliśmy przystąpić do weryfikacji dostawcy i potwierdzenia specyfikacji maszyny. Klient potrzebował wymiennych kształtek dla rożnych średnic rur nierdzewnych, więc ustaliliśmy z dostawcą końcową cenę za maszynę wraz z wymiennymi elementami. Ponadto sprawdziliśmy, czy dostawca posiadał odpowiednie certyfikaty.

Posiadając już wszystkie niezbędne informacje wróciliśmy do Klienta, który następnie podjął ostateczną decyzję o zakupie maszyny. Produkcja została zlecona, a my mogliśmy przystąpić do przygotowania instrukcji i oznaczeń. Klient nie potrzebował QC, więc po otrzymaniu od dostawcy zdjęć i filmików przedstawiających pracę maszyny przekazaliśmy je Klientowi. Po potwierdzeniu zgodności z oczekiwaniami Klienta, załadowaliśmy towar do skrzyni, która wysłana zostanie drobnicą kolejową do Polski. Po przybyciu na terminal kolejowy zajmiemy się odprawą celną i dostawą pod wskazany adres.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X