Konsole wodomierzowe

04 stycznia 2024
Konsole wodomierzowe
Konsole wodomierzowe
Konsole wodomierzowe
Konsole wodomierzowe
Konsole wodomierzowe

Konsole wodomierzowe

Nowoczesne urządzenia, które przyczyniają się do efektywniejszego monitorowania zużycia wody, jakimi są konsole wodomierzowe już zmierzają do jego magazynu.

W zamówieniu od naszego stałego Klienta znalazło się kilka różnych pozycji. Konsole wodomierzowe to zupełnie nowy element zamówienia w porównaniu do reszty produktów, które Klient regularnie importuje.

Klient podesłał do nas link oraz próbki produktu. Bazując na tych informacjach znaleźliśmy dostawcę, który następnie przygotował własne próbki. Kolejno wysłaliśmy je Klientowi w celu weryfikacji. Po zakończonych testach przeprowadzonych przez Klienta, uzyskaliśmy informacje potwierdzające zgodność z wymaganiami, co umożliwiło nam przejście do kolejnego etapu realizacji zlecenia.

Po zakończonej produkcji całej partii towaru dokonaliśmy skrupulatnej kontroli jakości w celu gwarancji, że produkty są zgodne z oczekiwaniami i spełniają najwyższe standardy. Klient otrzymał kompleksową dokumentację obejmującą zdjęcia, filmy i szczegółowy raport z przeprowadzonej inspekcji. Po uzyskaniu akceptacji Klienta, zorganizowaliśmy załadunek kontenera. Przed nami etap odprawy eksportowej i importowej. Zakończeniem całego procesu będzie dostarczenie towaru prosto do magazynu Klienta.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X