Artykuły ogrodnicze

04 stycznia 2024
Artykuły ogrodnicze
Artykuły ogrodnicze
Artykuły ogrodnicze
Artykuły ogrodnicze

Artykuły ogrodnicze

Nasz Klient rozpoczyna przygotowania do nadchodzącego sezonu wiosennego, w związku z tym zrealizowaliśmy dla niego kolejne zlecenie. Przedmiotem importu jest towar z branży ogrodniczej. Klient importował już ten towar w przeszłości, jednakże tym razem zwrócił się do nas z prośbą o znalezienie nowego dostawcy.

Po ustaleniu potrzeb Klienta, przystąpiliśmy do opracowania naszej oferty. Klient wybrał nowego dostawcę i zaakceptował naszą propozycję. Zgodnie z ustaleniami sporządziliśmy instrukcję oraz odpowiednie etykiety na produkty.

Po finalizacji produkcji dostawca spakował towary i załadował do kontenera typu 20GP. W rezultacie okazało się, że kontener został wypełniony większą liczbą produktów niż początkowo planowaliśmy, co spotkało się z zadowoleniem Klienta.

Uformowany kontener zmierza w kierunku portu w Chinach, gdzie przeprowadzimy odprawę eksportową. Dzięki wcześniej sporządzonym dokumentom, nasz zespół jest gotowy do efektywnej realizacji tego procesu. Kooperacja z doświadczoną Agencją Celną, umożliwi nam przeprowadzenie odprawy importowej w imieniu Klienta, gdy tylko kontener będzie zbliżał się do Polski. Ostatnim etapem będzie dostawa kontenera pod drzwi naszego stałego Klienta.
UDOSTĘPNIJ:
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X