Fullbax

MOJA FIRMA

Cześć, jestem Marek.

Fullbax.com – Pośrednictwo w imporcie towarów z Chin na zlecenie to biznes, który postanowiłem rozwinąć od podszewki. Wykorzystuję przy tym całą wiedzę i doświadczenie związane z importem z Chin, które zdobyłem przez lata mieszkając w Państwie Środka i prowadząc tu biznes.

9 lat w Azji
6 lata w Chinach
14 lat doświadczenia

Od 9 lat mieszkam w Azji, a od 6 lat w Chinach, w mieście Guangzhou (Kanton) – siedzibie najstarszych i największych targów w Chinach. Swoją pierwszą przygodę z importem z Chin miałem 14 lat temu w Polsce. Chińskie portale B2B wówczas jeszcze raczkowały, było na nich 90% oszustów i tzw. wolna amerykanka. Takich firm jak Fullbax.com w Polsce nie było, a nawet gdyby były, nie byłoby mnie na nie stać przy mikro zamówieniach, które wówczas byłem w stanie złożyć. Od bardzo dawna nie straciłem ani złotówki. Importuję z Chin i sprzedaję na swój własny rachunek. Mam już rozwiniętą sieć dystrybucji i stałych klientów. Mój własny biznes nie potrzebuje już tyle mojej uwagi, co na początku. Mam w Europie i USA świetnych współpracowników, a do tego siedząc w tym tyle lat import towarów z Chin na mój własny rachunek stał się dla mnie łatwy, schematyczny i po prostu przyjemny.

Fullbax

Jak myślicie czy straciłem? Oczywiście, że tak. Nie tylko za pierwszym razem, nie raz i nie dwa w przeszłości. Jednak po każdej stracie całościowej czy też częściowej następna przychodziła coraz później i była mniejsza. Uczyłem się na sobie i na swoich pieniądzach, a taka nauka jest najbardziej efektywna. Choć błędy bolą najbardziej, to jednocześnie uczą. I to lepiej niż wszystkie książki razem wzięte. Jako osoby prowadzące swoje biznesy z pewnością wiecie, o czym mówię.

Fullbax
IMPORT Z CHIN
Dlaczego postawiłem na Fullbax?

Jeśli chodzi o import z Chin, organizację wyjazdów biznesowych czy przedstawicielstwo podczas targów w Chinach to nie raz pomagałem swoim znajomym za darmo, przyjacielską przysługą. Pomagałem też osobom z polecenia z bliskiego grona moich znajomych. Każdy był bardzo zadowolony ze współpracy ze mną. Kilka miesięcy temu stwierdziłem, że mam sporo wolnego czasu i warto by było zbudować coś nowego. Od małego jajeczka wyhodować orła, który będzie najlepszy. I tak przyszedł pomysł na Fullbax.com. W zasadzie to specjalne wzmianka należy się moim znajomym, którzy korzystali wcześniej z mojej pomocy. To oni podsunęli mi pomysł na firmę zajmującą się pośredniczeniem i pomocą polskim firmom zainteresowanym importem towarów z Chin. Importowanie z Chin po prostu lubię to i dobrze się na tym znam. Ponadto mieszkam w Chinach, więc to naturalne, że postanowiłem się rozwinąć się w tym kierunku. Postanowiłem na Fullbax.com.

Wszystko o imporcie z Chin
Jakie informacje znajdziecie na mojej stronie?

Z pewnością zauważycie, że strona Fullbax jest dosyć obszerna, ma sporo tekstów i wiadomości, które przygotowałem osobiście. Zachęcam Wam, żebyście się z nimi zapoznali, pomimo iż zajmie to ładnych kilka minut. Stronę Fullbax starałem się przygotować tak, aby dostarczyła Wam najwięcej przydatnych informacji. O moich usługach, o tym jak pracuję, o tym w czym mogę Wam pomóc. Chciałem opowiedzieć Wam wszystko tak jakbyśmy rozmawiali, a nie na zasadzie suchych faktów od myślników. Sam lubię takie strony jak moja, więc mam nadzieje, że mój sposób przedstawienia oferty przypadnie Wam do gustu. A także, że wspólnie zrobimy nie jeden dobry interes.

Zapraszam do korzystania z moich usług na pośredniczenie w imporcie z Chin i więcej
Marek