Fullbax na targach STOOM_TOOL 2023 w Kielcach

04 kwietnia 2023
5/5 - (2 votes)
Fullbax na targach STOOM_TOOL 2023 w Kielcach

Pod koniec marca tego roku wystawialiśmy się na targach STOOM_TOOL w Kielcach. Jest to kolejna impreza targowa na której jesteśmy wystawcami i z pewnością wpisze się na stałe do naszego kalendarza. Była to świetna okazja do spotkań, zarówno z naszymi obecnymi Klientami, jak i szansa na rozmowy z zainteresowanymi importem z Chin za naszym pośrednictwem. Nic nie zastąpi spotkań na żywo! Targi to dla nas nie tylko okazja do networkingu, ale wymiana doświadczeń. To czas, kiedy lepiej poznajemy perspektywę naszych Klientów. Zapraszamy do krókiej relacji.

 

Tegoroczne targi Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL to były dla nas 4 intensywne dni.  W naszym odczuciu to impreza branżowa na skalę europejską i na pewno pojawimy się na nich w przyszłym roku.

Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w temacie obecności na targach w Polsce- będziemy informować Cię z wyprzedzeniem o naszym  kalendarzu targowym. To będzie dobra okazja do rozmowy, jeśli temat importu z Chin jest dla Ciebie interesujący.

Dlaczego warto importować maszyny z Chin? Dlaczego warto z nami?

  • Importujemy nie tylko różnego rodzaju maszyny (zobacz kilka przykładów: https://fullbax-maszyny.pl/zlecenia/); również te drogie, złożone technologicznie linie produkcyjne.
    Tak, chińskie fabryki produkują skomplikowane maszyny. Tak, są dobrej jakości- wszystko zależy od wybory dostawcy i kosztu.
  • Pwierzasz zlecenie sprawdzonej firmie- weryfikujemy wiarygodność chińskich kontrahentów.
  • Dbamy o całoścć dokumentacji oraz zabezpieczamy transakcję profesjonalną umową.
  • Realizujemy import maszyn w formule leasingu.
  • Przeprowadzamy kontrolę po produkcji, a jeśli to potrzebne, dodakowo kontrolujemy załadunek.
  • Jesteśmy dostępni w serwisie posprzedażowym.Po prostu dbamy o zabezpieczenie całej transakcji tak, żeby finalnie w Polsce Klient otrzymał maszynę zgodną z zadaną specyfikacją techniczną. Daj znać, jak możemy Ci pomóc!

    Jeśli wolisz rozmowę w kameralnym otoczeniu- zapraszamy Cię do naszego biura przy ul. Pawlickiego 16/4 Krakowie! Lub skontaktuj się z nami on-line.

 

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ:
OCEŃ WPIS:
5/5 - (2 votes)
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X