Fullbax na Targach ITM Industry Europe 2022

27 maja 2022
5/5 - (5 votes)
Fullbax na Targach ITM Industry Europe 2022

W dniach 31.05- 3.06.2022 r. na Międzynarodowych Targach w Poznaniu (ul. Głogowska,) odbędą się targi ITM Industry Europe. To wielkie święto przemysłu i spotkanie liderów innowacyjnych technologii! 

ITM Industry Europe 2022

Odwiedź nasze stoisko w pawilonie numer 5, stoisko 25. Będzie to okazja do porozmawiania z naszym zespołem o możliwościach wynikających ze zleceń na import maszyn czy form wtryskowych z Chin.

Zdobądź przewagę konkurencyjną i rozbuduj swój park maszynowy razem z nami! Miło zaskoczymy Cię możliwościami jakie daje połączenie zaawansowanej technologii chińskiej z optymalizacją kosztową.

Jeśli Twoja firma poszukuje zoptymalizowanych rozwiązań w przemyśle oraz innowacji, obecność na targach ITM Europe w Poznaniu to punkt obowiązkowy w Twoim kalendarzu.

W tym samym czasie będzie można jednocześnie zwiedzić ekspozycję: Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, Subcontracting oraz Forum Odlewniczego Focast.

Dlaczego nasi Klienci importują, również zaawansowane urządzenia z Chin?

Chiny to kraj, który inwestuje niebotyczne kwoty w rozwój zaawansowanych technologii.  Producenci chińscy są w stanie nie tylko wyprodukować maszyny i urządzenia o odpowiednich parametrach i funkcjach, ale również dostosować je do wymagań importera.

  • Zakup maszyny z Chin daje Twojej firmie ogromne oszczędności, przy zachowaniu wymaganej jakości i pełnego bezpieczeństwa.
  • Pomagamy nie tylko w kompleksowo zakupie i imporcie, ale również w serwisie eksploatacyjnym.
  • Realizujemy zlecenia importu maszyn leasingowanych lub dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej.
  • Przekonaj się jak wygląda import maszyn z Chin krok po kroku: https://fullbax-maszyny.pl/import-krok-po-kroku/

Gwarancja i pomoc w serwisie posprzedażowym

Nasza firma jest gwarantem tego, że finalnie otrzymasz produkt, jakiego oczekiwałeś. Wspomagamy Cię w wyborze dostawcy, audytujemy fabrykę, trzymamy pieczę nad produkcją, realizujemy kontrolę poprodukcyjną, dbamy o pełen zakres dokumentacji, odprawy celnej oraz transportu. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia!

Sprawdź, jak wygląda raport po kontroli poprodukcyjnej w fabryce: https://fullbax-maszyny.pl/raporty/

Wykorzystaj nasze doświadczenie i obecność na miejscu, do realizacji bezpiecznego importu maszyn z Chin. 

Jeśli nie możesz pojawić się na targach ITM Industry Europe 2022 w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami https://fullbax.pl/kontakt/

UDOSTĘPNIJ:
OCEŃ WPIS:
5/5 - (5 votes)
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X