Fullbax – biuro i magazyn w Kantonie

25 stycznia 2023
3.7/5 - (138 votes)
Fullbax – biuro i magazyn w Kantonie

Poniższym filmem chcemy Cię zapoznać z naszym chińskim oddziałem. Chcemy skrócić dystans, aby relacje z Wami wyszły poza schemat „człowiek – monitor”.

Chiński zespół Fullbaxu nieustannie pracuje, choć od strony naszych Klientów jest to praca niewidoczna. Styczność macie z polskim zespołem.

Jednak podstawy dobrze wykonanego importu leżą w połączeniu wszystkich naszych sił. Codziennie w Twoim imieniu prowadzimy zlecenia tak, aby import się udał w 100%.

Przedstawiamy nasz oddział nie tylko z dumą. Ale z realnym przekonaniem jakie korzyści wnosi dla finalnego efektu zlecenia.

W jaki sposób obecność na miejscu w Guangzhou wpływa na większą efektywność obsługi zleceń?

 • Może Cię niepokoić, gdy zlecenie w które inwestujesz swoje pieniądze jest realizowane na drugim końcu świata, bez Twojego wpływu. Po to jesteśmy tam my! Jesteśmy Toimi oczami i uszami- kontrolujemy każdy etap importu.
 • Zapewniamy  Klientom stały poziom obsługi.
 • Trwałe relacje z dostawcami ułatwiają sprawniejszą realizację wycen, zleceń, obsługi posprzedażowej, reklamacji.
 • Lokalni pracownicy z łatwością wyszukują dostawców nie mówiących po angielsku, co przekłada się na korzystniejsze oferty.
 • Firma zarejestrowana w Chinach służy nie tylko do efektywniejszych transakcji- nie sposób wymienić wszystkich atutów prawnych oraz formalnych.
 • Wykorzystujemy znajomość lokalnego kontekstu na korzyść naszych Klientów.
 • Działamy na miejscu bezpośrednio, gdy wymaga tego sytuacja. Nie musimy angażować pośredników ani czekać na wsparcie osób trzecich.

W jaki sposób własny, ubezpieczony magazyn (ok. 1000 m.kw.) pozwala nam świadczyć lepsze usługi w imporcie?

 • Konsolidujemy towary u siebie- sprawdzamy stan faktyczny (kontrola ilościowa i jakościowa), robimy dokumentację zdjęcia i video.
 • Przepakowujemy towar, jeśli dostarczone nam opakowania zbiorcze są uszkodzone, za duże itd. Jeśli jest to niezbędne, dodatkowo zabezpieczamy.
 • Kontrolujemy jakość załadunku- zaczynamy od dobrego planu (załadowanie kontenera to 4-6 godzin, dla 6 osób), modelowo wykorzystujemy miejsce, ciężkie produkty idą na dół itp. ->
  wysyłamy kompletny, dobrze zapakowany, optymalnie załadowany towar.
 • Magazyn mieści się razem z biurami. Nasi pracownicy, prowadzący zlecenie po strony chińskiej, w każdej chwili mają dostęp do towaru.
 • Tylko my mamy do niego dostęp- jest strzeżony, bezpieczny i suchy- a wraz z nim bezpieczne są Twoje produkty.
 • Przechowujemy próbki z partii na późniejsze zamówienia. To umożliwia kontrolę jakości w czasie. Na przykład jeśli taki sam produkt ma w jednym zamówieniu 100g, a w innym 80g, to znaczy, że dostawca oszczędził na materiale i łatwiej nam to wyłapać.
 • Bezpłatnie przechowujemy dla Ciebie pozostały towar, który ewentualnie nie zmieścił się do kontenera. Prowadzimy pełną dokumentację przyjętych i wysłanych towarów.

 

 

 

 

 

 

 

Z konsolidacji towarów korzystamy zazwyczaj dla zleceń z największej chińskiej hurtowni 1688.com. Chcesz kupić wiele rodzajów produktów, w możliwie korzystnych cenach- dowiedz się jak pomagamy w imporcie z 1688.com.

 

Nadal podróż do Chin jest utrudniona. Ale mamy też biuro w Krakowie, w którym również pracują Wspaniali Ludzie – nasza mocna ekipa. Serdecznie zapraszamy na kawę i rozmowę o biznesie.

Daj znać, jak możemy się przydać- wyślij formularz kontaktowy z opisem Twojego zlecenia..

UDOSTĘPNIJ:
OCEŃ WPIS:
3.7/5 - (138 votes)
Facebook

Praktyczny poradnik: 5 kluczowych elementów minimalizacji ryzyka importu z Chin, cz.1.

X