Fullbax – biuro i magazyn w Kantonie

25 stycznia 2023
3.6/5 - (42 votes)
Fullbax – biuro i magazyn w Kantonie

Poniższym filmem chcemy Cię zapoznać z naszym chińskim oddziałem. Chcemy skrócić dystans, aby relacje z Wami wyszły poza schemat „człowiek – monitor”.

Chiński zespół Fullbaxu nieustannie pracuje, choć od strony naszych Klientów jest to praca niewidoczna. Styczność macie z polskim zespołem.

Jednak podstawy dobrze wykonanego importu leżą w połączeniu wszystkich naszych sił. Codziennie w Twoim imieniu prowadzimy zlecenia tak, aby import się udał w 100%.

Przedstawiamy nasz oddział nie tylko z dumą. Ale z realnym przekonaniem jakie korzyści wnosi dla finalnego efektu zlecenia.

W jaki sposób obecność na miejscu w Guangzhou wpływa na większą efektywność?

 • zapewniamy  Klientom stały poziom obsługi
 • trwałe relacje z dostawcami ułatwiają sprawniejszą realizację wycen, zleceń, obsługi posprzedażowej, reklamacji
 • lokalni pracownicy z łatwością wyszukują dostawców nie mówiących po angielsku, co przekłada się na korzystniejsze oferty
 • firma zarejestrowana w Chinach służy nie tylko do efektywniejszych transakcji- nie sposób wymienić wszystkich atutów prawnych oraz formalnych
 • wykorzystujemy znajomość lokalnego kontekstu na korzyść naszych Klientów

W jaki sposób własny magazyn (ok. 1000 m.kw.) pozwala nam świadczyć lepsze usługi?

 • konsolidujemy towary u siebie- sprawdzamy stan faktyczny, robimy dokumentację zdjęcia i video
 • kontrolujemy jakość załadunku- zaczynamy od dobrego planu (załadowanie kontenera to 4-6 godzin, dla 6 osób), modelowo wykorzystujemy miejsce, ciężkie produkty idą na dół itp. ->
  wysyłamy kompletny, dobrze zapakowany, optymalnie załadowany towar
 • magazyn mieści się razem z biurami. Nasi pracownicy, prowadzący zlecenie po strony chińskiej, w każdej chwili mają dostęp do towaru
 • tylko my mamy do niego dostęp- jest strzeżony, bezpieczny i suchy- a wraz z nim bezpieczne są Twoje produkty
 • przechowujemy próbki z partii na późniejsze zamówienia. To umożliwia kontrolę jakości w czasie. Na przykład jeśli taki sam produkt ma w jednym zamówieniu 100g, a w innym 80g, to znaczy, że dostawca oszczędził na materiale i łatwiej nam to wyłapać.

 

 

 

 

 

 

Nadal podróż do Chin jest utrudniona. Ale mamy też biuro w Krakowie, w którym również pracują Wspaniali Ludzie – nasza mocna ekipa. Serdecznie zapraszamy na kawę i rozmowę o biznesie.

Jak możemy się przydać?

UDOSTĘPNIJ:
OCEŃ WPIS:
3.6/5 - (42 votes)
Szybki kontakt

  imię

  email/telefon

  wiadomość

  Facebook